Нещодавно я прочитала книжку, яка має назву "Тореадори з Васюківки". Автор цієї книги український дитячий письменник Всеволод Нестайко. Книга має 540 сторінок, видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Головні герої книги Ява Рень і Павлуша Завгородній, вони найкращі друзі, вчаться у сьомому класі. У Яви завжди безліч ідей, схем, він відважний, ризикує і на все готовий заради свого друга. Павлуша сором'яливіший, але також видумщик усіляких пригод, за друга готовий і в вогонь, і в воду. Вони справжні друзі, завжди мають добрі наміри, хоча попадають з ними у всякі кумедні ситуації. У книзі вони дуже активні. Буває що сваряться, потім миряться, але завжди намагаються стати кращими. Читаючи книгу якось непомітно потрапляєш на її сторінки і здається, що все це відбувається з тобою. 

   

   У книжці Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки" три розділи. Перша частина називається "Надзвичайні пригоди Робіна Кукурудзо та його вірного друга і однокласника Павлуші Завгороднього в школі, дома та на безлюдному острові поблизу села Васюківки", її розказує Павлуша. Тут йдеться про мрію Яви і Павлуші на свому подвір'ї під свинарником вирити метро. А Явин дідо Варава не дозволяє. А також як Ява через переекзаменовку йде на 22 роки жити на безлюдний острів.

   Другий розділ Називається "Незнайомець з 13 квартири, або злодії шукають потерпілого". Цю частину також розповідає Палуша Завгородній. Тут йдеться про те, як вони в дядька і тітки Павлуші стають акторами.

   Третій називається "Таємниця з невідомих або повість про те, як посварилися Іван Васильович з Павлом Денисовичем і що з того вийшло", його розказує Ява. Тут багато переживань через сварку між друзями Явою і Павлушою. А ще про весілля, секретне завдання, повінь. Мій улюблений розділ третій. Я люблю, коли є  таємниці. І їхня суть розкривається упродовж всієї  історії.

    Цю книгу я отримала від святого Миколая. Книга дуже захоплива. Я прочитала її дуже скоро. Кожна історія цікава, смішна. 

Ява сам говорив: 

   - Ми, - говорив, - з тобою, Павлушо, хлопцi будь  здоров.  Точно-точно, без брехнi, ми таки хлопцi з фантазiєю. Скажи? 

   - З фантазiєю, - пiдтакував я. 

   - Ти чув, як дiд Салимон учора бiля сiльмагу казав: "Ондо, каже, Ява  i Павлуша пiшли. От хлопцi! Орли! Соколи! Гангстери, а не  хлопцi!  Нема  на них буцегарнi". 

   - Чув. Точно. 

   - Треба, щоб усi про нас так говорили. Треба, щоб слава про нас гримiла на всю Васюкiвку, як радiо на Перше травня. 

   - Треба, - погоджувавсь я. 

   I Ява весь час вигадував рiзнi штуки-викаблуки заради нашої слави... 

    Ви дуже багато втратите, якщо не прочитаєте книгу В. Нестайка "Тореадори з Васюківки". Тут нові слова, шалені пригоди, приклади справжньої дркужби, чудові ідеї від нудьги і щасливий кінець. Ця книга це щось неперевершене. Я впевнена, вона вам дуже сподобається, без жодних сумнівів. Раджу прочитати обов'язково! 

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 5 клас

Відгуки Анастасії Палагіцької про прочитані книжки

Відгук на книжку Роальда Дала "Матильда". Читати тут...

Відгук на книжку Анджели Нанетті "Мій дідусь був черешнею". Читати тут...

Раджу прочитати Ульфа Старка "Маленька книжка про любов". Читати тут...

Відгук на книжку Всеволода Нестайка "Тореадори з Васюківки". Читайте тут...