Нещодавно я прочитала книжку "ВДВ", що розшифровується Великий Дружній Велетень. Цю книгу написав Роальд  Дал у 1982 році. Видавництво цієї книги А-ба-ба-га-ла-ма-га. Головні герої: ВДВ, Софія та дев’ять бридких велетнів-людожерів. ВДВ – добрий велетень, який ловив сни у країні Снів і вдихав їх у кімнатки дітей. У нього було велетенське вухо, що чуло як боляче скрикує дерево, коли його пиляють, як говорять гусениці між собою. Їхня улюблена тема, хто з них буде колись кращим метеликом. Після того, як ВДВ клав у банки сни, підслуховував про що той сон, тоді підписував банки. Коли ВДВ хотів, щоб дитина побачила два різні сни, то змішував один сон з іншим і виходило два в одному.

 Софія маленька беззахисна сирітка, яка ненароком побачила ВДВ і саме тому потрапляє  до нього у руки. Там вона дізнається, що змушена буде жити ціле своє життя у печері разом з ВДВ, їсти пребридкі огірки і бачити дев’ятьох  п’ятнадцятиметрових велетнів - людожерів.

 

   ВДВ пояснює, що якби він її не забрав до себе, то вона розбовкала, би про велетня. І тоді люди би почали полювати на велетнів. Там ВДВ вже разом з Софією полюють на сни. ВДВ погано вимовляв слова. У нього виходило: змість огірки – ойгірки, замість сни – сони.

   Софія вчить ВДВ правильно говорити та їсти нормальну їжу.  У них багато різноманітних пригод. ВДВ разом з Софією та королевою Англії перемагають дев’ятьох п’ятнадцятиметрових велетнів - людожерів.

   Раджу вам прочитати цю книгу. Вона принесе вам усмішку, захопливе читання, багато-багато  емоцій і вражень. Книжка є у нашій бібліотеці, вона дуже легко читається. Я прочитала її за чотири дні.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 5 клас

ВІДГУКИ НА ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ АНАСТАСІЇ ПАЛАГІЦЬКОЇ

Відгук на книжку "Енн із Зелених Дахів". Читайте тут...

Відгук на книжку "Тореадори з Васюківки". Читайте тут...

Відгук на книжку "Мій дідусь був черешнею". Читати тут...

Захоплива історія про Матильду. Читати тут...

Раджу прочитати "Маленька книжка про любов". Читати тут...