Недавно я прочитала книжку норвезької письменниці Ніни Елізабет Ґрьонтведт «Happy End, попри все?..» Це четверта книжка авторки про дівчину Уду. Я прочитала всі чотири книги: «Привіт, це я!», «Абсолютна нецілована», «Суперліто» і «Happy End, попри все?..» У четвертій книзі мова йде про кохання. Уда вже вчиться у старшій школі. Першого вересня у дівчини день народження. У її класі є учні, з якими вона вже вчилася, та є багато нових. Деякі  з них виглядають їй дивними. З іншими вона подружилася. Найкращим другом Уди став Христіан. Хлопець із заможної сім’ї. Його мама робить картини з сохлих пелюсток квітів. Христіан ніколи не хвалився, був завжди скромним. Він розумний, багато читає. Вони подружилися з Христіаном у бібліотеці. Там у бібліотеці є куток, де Уда любила писати свій щоденник. Виявляється, цей куток добре знає і Християн. Вони часто зустрічалися там і подружилися.

  

   У книзі багато розказується про симпатії, є роздуми про перше кохання. Уда прочитала Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Ця драма надихнула її на написання віршів.

   У Христіана ще не було коханої. Він казав, коли нема коханої, то багато вспіваєш зробити. Завдяки Христіянові Уда помирилася з своїм хлопцем Альфі, з яким вони посварилися. У книзі багато переживань Уди. Альфі у старшій школі зустрічається з Шарлотою. Уда вважала її дуже крутою і не дивувалась, що Альфі у неї закохався.

   Але потім сталася така історія. Уда бачила, як Шарлотта прийшла додому до Альфі, і вони разом каталися на сноуборді. Це було хобі Альфі. Уда гуляла з Христіяном і зустріла їх. Христіян захотів і собі показатся на сноуборді. Потім запропонував Уді. Та відмовилася, сказала, що боїться. Тоді Альфі запропонував свою допомогу Уді, сказав, що буде її підтримувати. Відтоді вони почали дружити. Потім всі разом пішли в кіно. Від Альфі Уда дізналася, що з Шарлоттою вони розійшлися і залишилися друзями.    В Уди була сестричка, а у Альфі брат. Малі підгледіли, як Уда і Альфі поцілувалися, і розказали мамам.

   Книга дуже цікава і захоплива, написана у вигляді щоденника Уди. Я її прочитала всього за три дні. Раджу прочитати її своїм ровесникам. В книзі 376 сторінок, гарно ілюстрована,  видана у Львові в видавництві Старого Лева.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 6 клас

ВІДГУКИ НА ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ АНАСТАСІЇ ПАЛАГІЦЬКОЇ

Відгук на книжку " Хроніки Нарнії". Читайте тут...

Відгук на книжку "Happy end... попри все". Читайте тут...

Відгук на книжку "Зося з вулиці Котячої". Читайте тут...

Відгук на книжку Роальда Дала "ВДВ". Читайте тут...

Відгук на книжку "Енн із Зелених Дахів". Читайте тут...

Відгук на книжку "Тореадори з Васюківки". Читайте тут...

Відгук на книжку "Мій дідусь був черешнею". Читати тут...

Захоплива історія про Матильду. Читати тут...

Раджу прочитати "Маленька книжка про любов". Читати тут...