Цього літа я прочитала пригодницький роман англійського письменника Клайва Стейплза  Льюїса «Хроніка Нарнії». Хроніки – це історії Нарнії. У книзі 906 сторінок. Книга поділена на сім частин, у кожній приблизно 15-17 розділів. Головні герої книги діти Пітер, Сьюзан, Едмунд та Люсі. Через війну та бомбардування дітей відіслали з Лондона до старенького професора, який жив у великому замку. Діти почали обстежувати будинок професора,  з тих пір у них почалися дивовижні пригоди. Будинок виявився напрочуд великим і здавався дітлахам, що він не має ні кінця, ні краю. Одного разу діти потрапили до кімнати, яку можна було вважати порожньою, якби не одна величезна платтяна шафа. Люсі відчинила двері шафи і пірнула всередину. Крок за кроком і вона опинилася в лісі. З неба падали сніжинки. Хоч вона була налякана, та допитливість взяла верх. Дівчина пішла далі і побачила дивне створіння. Це був фавн.

 

   Кожен розділ – то нова пригода. Мені все сподобалося. А найбільше шоста повість «Кінь  і його хлопчик. Про хлопчика Шосту, дівчинку Аравіс і коника Іго-го.

   Книгу я читала півтори місяця, пригоди захопливі, є чорно-білі ілюстрації. Книга розвиває уяву, фантазію, відкриває багато нових слів, надихає на творчість.

  Країною керував лев Аслан. Діти з ним подружилися. Старий професор не здогадувався, чим займаються діти. Однак можна уявити, що він все знає і за ними стежить. Діти багато разів приїжджали у цей будинок.

   Цю книгу треба читати, розказати її просто неможливо. Це дуже класна книжка. Щоб зацікавити, розкажу ще одну історію.

   Коли діти прийшли в країну Нарнію, це був час Білої Відьми . вона була володаркою зими, снігів. У її часи була тільки зима. Вона була зла, тих, хто їй не підкорювався, вона перетворювала на статуї. Фавн  Тумнус був одним із її слуг. Він мав знайти Пітера, Сьюзан, Едмундв та Люсі, і відправити їх до Білої Відьми, щоб вона їх знищила. Бо було таке пророцтво, що четверо нащадків Адама і Єви, якщо посядуть в Кейп-Паравілю, вони знищать Білу Відьму і настане нормальне життя. Ця частина завершується тим, що діти покінчили з пануванням Білої Відьми.

   Мені порекомендував цю книгу тато. І я дуже задоволена, вона одна із найкращих моїх прочитаних книг: 1) «Тореадори з Васюківки», 2) про Уду Стокгейм, 3) «Хроніки Нарнії». Правда, «Хроніки Нарнії» - найбільша з них.

   Раджу прочитати книгу всім, хто любить пригоди, чари, хоче знайти свою улюблену книжку. Вона дуже захоплива. Тут перемагає добро. Ця книга надихнула мене намалювати одну історію з частини «Срібний трон», героїв Джима і Аслана.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 6 клас

ВІДГУКИ НА ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ АНАСТАСІЇ ПАЛАГІЦЬКОЇ

Відгук на книжку "Happy end... попри все". Читайте тут...

Відгук на книжку "Зося з вулиці Котячої". Читайте тут...

Відгук на книжку Роальда Дала "ВДВ". Читайте тут...

Відгук на книжку "Енн із Зелених Дахів". Читайте тут...

Відгук на книжку "Тореадори з Васюківки". Читайте тут...

Відгук на книжку "Мій дідусь був черешнею". Читати тут...

Захоплива історія про Матильду. Читати тут...

Раджу прочитати "Маленька книжка про любов". Читати тут...