Я прочитала дуже гарну книжку «Пригоди Тома Соєра», написану американським письменником Марком Твеном. Сама назва нам передає про що тут йдеться, а тобто, про пригоди головного героя Тома Соєра. Його виховує тітка Поллі, тому що мами у Тома не було. Також у Тома був напіврідний брат Сід і кузина Мері. Том сміливий хлопець, але тітонька Поллі його не витримує. Але крім Тома є ще один персонаж, якого теж можна назвати головним. Ці два персонажі – анантюристи потрапляють у різні захопливі та небезпечні пригоди. Цей персонаж є Гекльберрі Фінн. Разом вони були піратами, які стежили за злими людьми. Натрапили вони на них випадково. Насправді хлопці шукали скарб. Потім вони були розбійниками. Захотіли стати ними після того як уже знайшли скарби, аде злодії ті померли. Мені дуже сподобалася сміливість Тома. Коли він з однокласницею Беккі загубилися в печері, то Том, шукаючи виходу, ненароком натрапив на індіанця Джо.   Він і був один із тих, кого переслідували головні герої книжки.

 

   Коли вони нарешті вийшли з печери, то наступного дня він розказав усе Гекльберрі і вони знову пішли до печери. Копали там, лазили і таки знайшли скарб, який ховали люди індіанця...

   Книжка дуже захоплива. Коли я її читала, то переживала, раділа, сумувала. Я ніби була там із ними. Раджу усім прочитати, тому що час ви точно не гаєте.

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 6 клас

 

ВІДГУКИ НА ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ АНАСТАСІЇ ПАЛАГІЦЬКОЇ

Відгук на книжку "Сонце і місяць, сніг і лід". Читайте тут...

Відгук на книжку "Дівчина Онлайн". Читайте тут...

Відгук на книжку "Кава з кардамоном". Читайте тут...

Відгук на книжку "Хроніки Нарнії". Читайте тут...

Відгук на книжку "Happy end... попри все". Читайте тут...

Відгук на книжку "Зося з вулиці Котячої". Читайте тут...

Відгук на книжку Роальда Дала "ВДВ". Читайте тут...

Відгук на книжку "Енн із Зелених Дахів". Читайте тут...

Відгук на книжку "Тореадори з Васюківки". Читайте тут...

Відгук на книжку "Мій дідусь був черешнею". Читати тут...

Захоплива історія про Матильду. Читати тут...

Раджу прочитати "Маленька книжка про любов". Читати тут...