Я прочитала книгу «Неймовірні детективи». Чому неймовірні? Чому не сміливі, не відважні, а власне неймовірні? Мені здається, що то не тільки детективи і є насправді неймовірними, але і сама книга. 

   Її написав український письменник Всеволод Нестайко. Книга має п’ять розділів. Але вони великі. В кожному розділі повторюються герої як от капітан Горбатюк та капітан Попенко (поліцейські), Вітасик Дорошенко та Женя Кисіль (найкращі друзі та неймовірні детективи). А є такі герої, що ніби другорядні, бо прийшли до нас не з першого розділу, але також повторюються нерідко і бувають у великих та малих діалогах дальше цілу книгу. Це наприклад дружини  капітанів, або батьки хлопців. Є такі, що є головними лише у одному розділі, тому що один розділ це ціла загадкова і таємнича пригода. Нерідко, але й не часто є книги, у яких автор звертається до нас. Ця книга, на мою думку, є однією із тих на пів унікальних. Я це замітила за фразами від автора: «Але давайте знову повернемося до капітана Горбатюка…», або вкінці кожного розділу є цілі абзаци від автора до нас. Один навіть так починається: «Оце все, дорогі друзі, що я вам хотів розказати…».

 

   Ці книги цим перетворюються на розповідь. З цих п’ятьох розділів «Таємничий голос за спиною», «Ципа зникає вдруге», «Агент CD», «Барабашка ховається під землю», «До катастрофи лишилося кілька секунд» мені найбільше сподобався четвертий про барабашку. Про те, як у льоху зникають продукти та про досі невідомого, що живе в тунелю. 

     Раджу прочитати, тому що, я вже вдруге з цією книгою впевнилася, що Всеволод Нестайко -  дуже гарний письменник. А також, тому, що завдяки цій книзі, я, здається, зрозуміла, які книги мені найбільше подобається.

 ПАЛАГІЦЬКА Анастасія 6 клас 

ВІДГУКИ НА ПРОЧИТАНІ КНИЖКИ АНАСТАСІЇ ПАЛАГІЦЬКОЇ

Відгук на книжку "Пригоди Тома Соєра". Читати тут...

Відгук на книжку "Сонце і місяць, сніг і лід". Читайте тут...

Відгук на книжку "Дівчина Онлайн". Читайте тут...

Відгук на книжку "Кава з кардамоном". Читайте тут...

Відгук на книжку "Хроніки Нарнії". Читайте тут...

Відгук на книжку "Happy end... попри все". Читайте тут...

Відгук на книжку "Зося з вулиці Котячої". Читайте тут...

Відгук на книжку Роальда Дала "ВДВ". Читайте тут...

Відгук на книжку "Енн із Зелених Дахів". Читайте тут...

Відгук на книжку "Тореадори з Васюківки". Читайте тут...

Відгук на книжку "Мій дідусь був черешнею". Читати тут...

Захоплива історія про Матильду. Читати тут...

Раджу прочитати "Маленька книжка про любов". Читати тут...