Найдорожчих матусь вітають учасники драматичного гуртка - студенти та старшокласники Клубовецького ліцею. Художнє читання. Керівник Світлана Слупська, відеозапис та відеомонтаж Роман Середюк. Відеозапис літературно-музичної композиції можна переглянути на каналі Ютуб. Дивіться тут...

 

 

 

 

 

 

 

     7 квітня свято Благовіщення. В цей день архангел Гавриїв провісти Діві Марії, що вона народить Сина Божого. Український народ дуже шанує це свято. Вважається, що у цей день Бог благословляє землю, пташку і рослину, щоб зростало і родило. Є багато мистецьких творів про Благовіщення. Творча команда клубу та драматичного театру підготували до свята Благовіщення літературно-музичну композиціію. Вірш про Благовіщення читає учениця 9 класу Ангеліна Вовк. Зйомки відбуваються біля церкви Святої Покрови Божої Матері села Клубівці.

    29 березня з нагоди Міжнародного дня театру міський голова Тетяна Градюк від імені депутатського корпусу Тисменицької міської ради вручила подяку народному аматорському драматичному колективу клубу села Клубівці. Керівником єдиного в Тисменицькій громаді драматичного колективу, який має звання народного є Світлана Слупська. Очільниця громади Тетяна Градюк подякувала колективу за збереження та збагачення традицій, розвиток культури та високу професійну майстерність, а також побажала творчих здобутків. За словами багаторічної керівниці драматичного колективу, така увага з боку керівництва міської ради та депутатів надихає на ще активнішу творчу діяльність.

   19 березня день народження видатної сучасної української поетеси Ліни Костенко. Ця жінка своїм життям і творчістю вона засвідчує несхитну мужність, палку любов до України. Вона — одна з тих митців, хто не втратив людської гідності в часи переслідувань, не йшов на компроміс з владою, бо свою позицію поетеса завжди виражала прямо і відкрито.

   З нагоди дня народження поетеси в Україні проходять Лінині читання. До читань долучилася керівник народного аматорського драматичного колективу клубу села Клубівці  Світлана Ярославівна Слупська. З її читанні прозвучав вірш поетеси "Життя іде і все без коректур". Відеозапис Романа Середюка. 

 

 

 

 

 

 

 

ТАРАС ШЕВЧЕНКО – ЦЕ СИМВОЛ, ГЕНІЙ І ДУХ УКРАЇНИ

   Літературно-музичні композиції до 207-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Відеозаписи можна переглянути на Ютут: 1. Тарас Шевченко "Розрита могила" https://www.youtube.com/watch?v=HGc8_YRs-50  2. "Борітеся – поборете. Вам Бог помагає!" https://www.youtube.com/watch?v=te3VUfoBiG0

 

 

 

 

 

 

 

ДОВГО ЩИРИМИ СИМИ СЛОВАМИ ДО ЛЮДЕЙ ПРОМОВЛЯТИМУ Я...

   Літературно-музична композиція до 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Відеозапис можна переглянути на Ютут : https://www.youtube.com/watch...

   У вівторок, 22 грудня, у нашій школі відбулася прем'єра казки "Дивна картина", яку написала Лариса Омельченко з Дніпра. Я брала участь у цій п'єсі, грала роль дівчинки Вербинки. Режисер-постановщик п'єси керівник сільського драматичного гуртка Слупська Світлана Ярославівна, яка провела з нами багато репетицій. З нашого 5 класу виступали Діана Кузенко - Фея, Максим Ільницький - Дідусь Вусань, я  і моя сестра Діана Лесюк - Калинка.

   Подяка керівнику Народного аматорського драматичного гуртка с. Клубівці Світлані Ярославівні Слупській за багаторічну співпрацю у вихованні учнівської молоді, вагомий внесок у розвиток та підтримку культури і мистецтва рідного села, збереження його історії та традицій, популяризацію сучасної української літератури у рік відзначення 500-річчя Клубівців та Золотого ювілею  від адміністрації та колективу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

 

 

БРУНО ФЕРРЕРО "ЗУСТРІЧ"

Ролі виконують: Надія РОМАХ, Ігор САМБОРСЬКИЙ

Режисер-постановник: Світлана СЛУПСЬКА, завдрамгуртка

Відеозапис та аранжування Роман СЕРЕДЮК, завклубом с. Клубівці

Листопад, 2020

Дивіться на каналі Ютуб : "ЗУСТРІЧ"

    "Для мами" - так назвали свій відео-проект учні 6-9 класів, які зорганізувалися у своєрідному онлайн-театрі слова, щоб спільно до свята Матері сказати найдорожчим неням неспізніле ДЯКУЮ. Організатор проекту завідуюча драматичним гуртком Світлана Слупська. У відеопостановці фрагмети дитячих зізнань, теплих і дуже хвилюючих. "Я люблю свою маму!" - промовляє кожна дитина і щиро розповідає, яка у неї мама найкраща, найдорожча, наймиліша, чуттєва, сердечна, рідна.... Розповіді сповнені спогадів, теплих миттєвостей, щирої радості і вдяки Богові за маму. Проект об'єднав театрально обдарованих школярів, які добре володіють словом і сценою. В умовах карантину, вони знайшли собі сцену на ріднім подвір'ї, в лісі, на лузі, на жовтоквітному полі під голубим небом.  Ніщо не завадило їм сказати Мамі найдорожчі слова, що ллються з люблячого серця.

   У Народному Домі м. Тисмениця відбулися Шевченківські читання, присвячені 206-річниці від Дня народження поета. У кущовому огляді художнього читання  Клубівці представляли учениця 9 класу Надія Ромах та студентка Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Тетяна Марцінко. За умовами конкурсу кожен учасник читав по два твори. Тетяна Марцінко читала: Т. Шевченка"У тихім раї на землі" і власний вірш "Вуличному поету", Надія Ромах - Т. Шевченко "Думка", Л. Українка "Як дитиною бувало". Підготувала до конкурсу завдрамгуртком Світлана Слупська.


26 січня 2020 року традиційне щорічне різдвяне районне свято народної творчості “Від Різдва до Йордану”, що відбувається в різних населених пунктах Тисменицького району, приймало місто Тисмениця. Різдво Христове прославляли в цей чудовий день творчі аматорські колективи з 19 населених пунктів Тисменицького району, які об’єднали близько 400 учасників. Колядки, щедрівки, віншування, театральні постановки на різдвяну тематику – всі ці пісенні барви й мистецькі номери наповнювали Народний дім міста Тисмениця радістю, атмосферою святкового настрою, відчуттям Господньої благодаті.

"Яке це щастя — бути молодим"

Володимир Сосюра

20 жовтня 2019 року у залі Клубовецької школи відбулася мистецька зустріч мешканців села з хоровим колективом «Клубівчанка». «Надвечір'я з «Клубівчанкою» – так називалася мандрівка у багату творчу біографію співочого колективу. Хор «Клубівчанка» був створений при сільському клубі села Клубівці у 70-х роках як ансамбль. У 80-х роках під керівництвом учителів Тисменицької музичної школи Тамари Березіцької та Івана Дутки він перетворюється на змішаний хор. Коли клуб був в аварійному стані репетиції хору відбувалися в оселі активістів Івана Семеновича та Марії Олексіївни Борушків.

 

 

 

 

 

 

 

   

       14 лютого - Міжнародний день дарування книг. Драмгуртківці вирішили перелистати книги, подаровані нашій школі і зробити веселу казкову сторінку. Цього разу юні актори зазирнули у віршовану збірку Олесі Овчар "Сонячна карусель", казкарки Віталії Савченко "Казки лісу" та поетеси Лариси Омельченко "Історії й уроки, почуті ненароком".

   12 лютого в Народному домі м. Тисмениці відбулися кущові відбіркові художні читання, присвячені 205-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. За умовами конкурсу кожен учасник має представити три твори: 1) Тараса Шевченка, 2) українського класика, 3) власний твір або твір місцевого автора. Клубівці на конкурсі представляли учениця 9 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Вікторія Савик та студентка Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника Тетяна Марцінко. Вікторія Савик дебютувала у читацькому конкурсі, вона представила жюрі  уривок із поеми Т. Шевченка "Катерина", вірш Лесі Українки "Плющ" та власний твір "Щастя".

  Гарну традицію виплекала наша Тисмениччина завершувати різдвяно-новорічні свята величною спільною Розколядою. Цьогорічні фестини "Від Різдва до Йордану" відбувалися у селі Підлужжі. 17 самодіяльних колективів району, а серед них і клубовецькі колядники, привезли на свято різнобарв'я колядок, збережених та пошанованих з давнини. Кожен колектив приносив на сцену дух Різдва, прославу Господнього Сина та Пресвятої Родини. Величні духовні акорди ріднили, єднали і творили спільнотну радість та гордість, що ми християни. Клубовецькі колядники обдарували присутніх давньою колядою "Уставай же, брате" у винонанні чоловічого квартету та різдвяним вертепом від юних драмгуртківців.


   16 вересня у місті Тисмениця відбувся ІХ Обласний відкритий покутський фестиваль аматорського мистецтва "Покутські джерела", присвячений сторіччю утворення Західно-Української Народної Республіки. У програмі фестивалю: відкриття містечка майстрів народної творчості Покуття та фолькльорно-музичного подвір'я "Гостинна Тисмениця", фестивальна хода, урочисте відкриття ІХ Обласний відкритий покутський фестиваль аматорського мистецтва "Покутські джерела", мистецька програма за участю аматорських колективів Городенківського, Снятиського, Тлумацького, Коломийського районів та м. Коломиї, виступи творчих колективів Тисменинччини, концерт за участю естрадних виконавців Прикарпаття.

11 лютого 2018 року у Народному Домі міста Тисмениця відбувся концерт "Любов врятує світ" за участю народного аматорського фольклорного ансамблю "Нонаккорд", клубу спортивного танцю "Старденс", багатьох молодіжних колективів та відомих виконавців Тисмениччини. У концертній програмі звучали пісні про любов, а свято приурочене дню закоханих.

 

   6 лютого у селі Миловання Тисменицького району відбулися відбіркові, кущові Шеченківські читання, у який взяли участь представники сіл Клубівці, Милування, Вільшаниця, Рошнів та Єзупіль. За усовами конкурсу, кожен конкурсант повинен прочитати три твори: 1. Шевченський твір, 2. твір українського класика, 3. власний або місцевого автора. Клубівці представляла Тетяна Марцінко, учениця 11 класу Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст. У читанні Тетяни прозвучали: уривок з поеми "Катерина" Тараса Шевченка", вірш "Крути" Олексія Стефановича, авторська поезія "Вуличному музиканитові".