Ви, навіть, не уявляєте скільки в Україні є найрізноманітніших дитячих газет та журналів?! Попри всі економічні негаразди в нашій державі на даний момент видається більше 70 видів дитячих журналів та газет всеукраїнського рівня. Зараз вони здатні задовольняти вимоги найпримхливішого читача. Тематична різнобарвність і поліграфічна якість дитячих видань, яскравість та виразність художнього оформлення приваблюють малих читачів та їх батьків. Про це та про передплату дитячої преси на прийдешній 2016 рік говорила начальниця Клубовецького відділення зв'язку Світлана Іванівна Пронюк, яка завітала до нашої школи 22 жовтня 2015 року.

   Професія поштовика (поштового працівника, листоноші) – дуже древня і шанована у всьому світі. Можна сказати пошта існує відтоді, відколи появилися люди. Вона видозмінювалася, як і форми передачі повідомлень, так і поштова атрибутика: поштові штемпелі, конверти, марки тощо. Але пошта була потрібною і дуже діяльною завжди. Листи, відкритки, повідомлення, телеграми, грошові перекази, посилки, газети, журнали, різноманітні виплати, оплата комунальний послуг тощо – це стислий перелік діяльності кожного поштового відділення зв'язку.

   Сьогодні, 9 жовтня, Всесвітній день пошти. Ми, журналісти учнівської газети «Шкільна правда», а це – Турик Христина, Сондей Надія, Марцінко Тетяна та Марцінко Юлія з 8 класу, завітали в Клубовецьке відділення поштового зв’язку.  Букетом хризантем та новим випуском шкільної газети ми привітали начальника відділення Пронюк Світлану Іванівну та поштальйоншу Шешурак Наталію Михайлівну з професійним святом.

КЛУБОВЕЦЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ЗВ'ЯЗКУ

Тисменицького району Івано-Франківської області

Працює:  з 9.00 до 13.00

Робочі дні: вівторок, четвер, субота

ПОШТОВИЙ ІНДЕКС – 77443

 Адреса: с. Клубівці вул. Миру, 1.  Тел. (03436) 31-7-