Декларація про майно, доходи, витрати і зобов"язанння фінансового характеру за 2014 рік:

Сільський голова    Рекетчук Богдан Іванович
Секретар                   Пронюк Марія Іванівна

Прощання з полеглим клубівчанином, захисником України Іваном Касюком

 

 

 

 

 

 

 

 

    

   У середу, 13 липня Клубівці провели в останню дорогу односельчанина, захисника України, добровольця Івана Касюка, який віддав своє життя у боротьбі за Україну.

   Все село на колінах, схиливши прапори у скорботі, зустрічало Героя, якого везли до рідної домівки на вулицю Богдана Хмельницького, де його чекала зажурена матуся.  Віддати шану воїну, вірному сину України прийшли рідні, близькі, керівництво Тисменицької громади та старостинського округу, духовенство, друзі, побратими, громада села.

   З сумом повідомляємо, що 07.07.2022 року, захищаючи Україну, під Бахмутом загинув меншканець села Клубівці, доброволець Касюк Іван, 1984 року народження.
Висловлюємо глибокі співчуття родині, мамі Ганні, друзям і однокласникам. Це біль всієї нашої громади, біль нашої рідної України. Пам'ять про захисника України Івана Касюка вічно житиме в наших серцях.
Герої не вмирають! Вічна слава Героям!
З 12 по 14 липня у Тисменицькій громаді оголошено дні жалоби, щоб вшанувати пам'ять захисника України Касюка Івна Федоровича.
Чин похорону відбудеться 13 липня, о 17:00 год..с. Клубівці, вул. Б. Хмельницького,25.

76 день війни

НАКАЗ Військового комісара Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

24.02.2022                                м. Івано-Франківськ                                            № 91

Про проведення мобілізації 

На виконання Указу Президента України від 24.02.2022 року № 69/2022 “Про загальну мобілізацію”, у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до частини другої статті 102, пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України, наказую: 

Старостинський округ №2 Тисменицької міської ради
 
ПОВІДОМЛЕННЯ
 
     До мешканців села Клубівці.
    Повідомляємо, що землеупорядна група ТОВ «Геогруп», яка робить приватизацію земельних ділянок в урочищі «Ниви», до кінця липня видасть людям витяги з державного земельного реєстру. Затримка сталася через локдаун.
 
Староста села Богдан Рекетчук

 

 

 

 

 

 

 

 

    Громада села Клубівці зібрала 26 тис. грн. для написання сценарію фільму про криївку УПА у клубовецькому лісі.

   01 грудня відбулася перша установча сесія Тисменицької міської ради VІІІ демократичного скликання, на якій Богдана Івановича Рекетчука призначено старостою села Клубівці. 03 грудня відбулася перша робоча нарада зі старостами Тисменицької громади. Вже відомо, що створено 12 старостинських округів, в які ввійдуть 18 сіл. Зараз йде процес реорганізації сільських рад. Представники редколегії учнівської газети "Шкільна правда" Євген Пронюк, Богдана Шешурак, Тетяна Кохман, Андрій Гудзовський з 11 класу завітали до Богдана Івановича, щоб привітати з призначенням. Пригадуємо, що Богдан Рекетчук до призначення старостою був головою Клубовецької сільської ради дві попередні каденції.  Юні журналісти взяли перше офіційне інтерв'ю з старостою села. Розмова була про насущне: як розвиватиметься село у складі новоствореної ОТГ? 

#klubivtsi500 

   Вибори 2020: сільських рад не буде, а старост сіл затверджуватиме міська рада.

   25 жовтня - вибори до місцевих рад. Процес децентралізації, який розпочався в Україні ще у 2014 році, вже зачепив нас. Село Клубівці та 13 прилеглих населених пунтів з 25 жовтня 2020 року входитимуть у Тисменицьку міську ОТГ. Сільських рад не буде, натомість у кожному населеному пункті буде призначений староста.  Дві каденції сільським головою у Клубівцях був Богдан Іванович Рекетчук. За період його головування село змінилося. Коли керівником села обраний господарник, коли людина на свому місці, то результати очевидні. Ми запросили Богдана Івановича поспілкуватися з нами, озирнутися на пройдений шлях, підсумувати зроблене і зразу ж закочувати рукави, бо після завершення кандеції сільського голови (епохи голів сільських рад) прийдеться старостувати. Ми впевнені, що Богдана Івановича буде затверджено на цю посаду.

З нагоди 500-річчя села у селі стартує естафета різножанрових проектів "Клубівці 500", яка триватиме від Покрови до Різдва. Запрошуємо усі мистецькі колективи села, школярів, творчу інтелігенцію, клубовецькі родини долучитися до естафети, представити село усебічно в красі і творчості, в історичній та героїчній правді, у надбанні рук та розуму.  Роботи надсилати на електронну адресу: shkilna_pravda@ukr.net, приносити безпосередньо до адміністації села та школи.

   Подаємо інформацію про секретарів Клубовецької сільської ради з 1946 по 2020 роки. 

 

 

 

 

 

 

 

   Після виборів до місцевих рад, які відбудуться 25 жовтня 2020 року село Клубівці буде входити у Тисменицьку міську об'єднану територіальну громаду, яку створюють 13 населених пунктів. Це означає, що буде один голова Тисменицької ОТГ (посада виборна), а населені пункти будуть мати старосту, який призначається керівництвом ОТГ. Село, яким сотню років управляла та опікувалася сільська влада, з 25 жовтня 2020 року буде мати іншу форму управління. Це історична подія. Якою буде децентралізація і як буде розвиватися село покаже час. А для нас є важливим зафіксувати кожен історичний відрізок, бо він несе інформацію про людей, керівників села і ті добрі справи, які кожен із них зробив для села та громади. Подаємо інформацію про голів Клубовецької сільської ради з 1921 по 2020 роки. 

   Редколегія учнівської газети «Шкільна правда» висловлює щиру подяку виконкому Клубовецької сільської ради, сільському голові Богдану Рекетчуку, директору Клубовецької школи Володимиру Пронюку за високу оцінку, відзначення та матеріальну винагороду засновникам, активістам, головним редакторам та наставникам місцевого друкованого видання «Шкільна правда» з нагоди 10-річчя часопису  та Дня журналіста України. Вручення нагород відбулося 21 жовтня 2020 року біля шкільної каплиці Пресвятої Богородиці. Нагоди вручали директор школи Володимир Пронюк та заступник директора з навчально-виховної роботи Людмила Сенко. У звя'зку з пандемією коронавірусу заплановане святкування ювілею газети відмінено. Однак гарною несподіванкою та приємністю була нагорода місцевої влади та адміністрації школи вчителів, випускників школи, активістів та ініціаторів шкільного часопису. Сьогодні шкільна преса представлена у друкованому виданні "Шкільна правда" (з 2010 року),  на шкільному сайті kluedu.if.uа ( з 2013 року), сторінці "Шкільна правда" у мережі Фейсбук (з 2017), сторінці Клубовецька школа в Інстаграм (з 2020). Об'єм роботи дуже великий. Ми раді, що наша праця помічена і високо оцінена сільською владою. Це гарна мотивація для нас, бо ми презентуємо школу і село, працюємо для всієї громади, доносимо вісті до односельчан, котрі перебувають за межами села та України. Читачі можуть ознайомитися з шкільними новинами, життям села, сільських установ: Церква, сільська рада, бібліотека, будинок культури, музей села, криівка УПА, ФАП. Є окремий розділ "Клубівчани", "Історія села".

Слава Ісусу Христу!

Дорога клубовецька громадо!

  Вітаю вас з святом Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято особливе у нашому селі - це день освячення нашої церкви, яке було у 1906 році. Маємо нині 114-річницю церкви. На Покрову вшановуємо також 78-річницю  створення УПА, українське козацтво та День захисника України. Традиційно у цей день чи напередодні ми організовували похід до криївки УПА, відправляли панахиду. Епідемія внесла у наше життя серйозні корективи, ми не можемо собі дозволити масові походи (скупчення людей), однак свято Покрови ніхто не відміняє. Кожна клубовецька родина святкує сьогодні храмовий празник.

Слава Ісусу Христу!

   Дорогі клубівчани, прийміть найсердечніші вітання та побажання з нагоди національного свята нашої держави – Дня Незалежності України. Український народ святкує 29-ту річницю здійснення споконвічної мрії бути господарем на своїй землі. Наша історія вчить нас не забувати, що Україна до своєї Незалежності йшла нелегким шляхом. Ще з Київської Русі українці прагнули духовної свободи, можливості сповідувати християнську віру, свою культуру, мову, традиції та звичаї.

   Сільський голова Богдан Рекетчук записав відео-звернення до громади села, у якому пояснює, чому запланованого святкування (концерту та дискотеки для молоді) до Дня Незалежності України та Дня села не буде. З 24 серпня у Тисменицькому районі оголошений строгий карантин, у зв'язку з ростом захворюваності на Ковід-19. Район увійшов у червону зону. Великі скупчення людей та культурно-масові заходи заборонено. 

Відео-запис розміщено на сторінці "Шкільна правда" у соціальній мережі Фейсбук. Керівник села пообіцяв молоді, як тільки відмінять карантин, у селі відбудеться гарне святкування Дня села.

   Мешканці вулиці Польової самоорганізувалися і зібрали в урочищі Зрубок понад 200 мішків сміття.  Сподіваємося, цей добрий почин підтримають усі мешканці села. Час каратнину - добра нагода очистити рідну землю від сміття. А головне, призадуматися,  яке право люди мають збиткуватися над землею? Ті, звозять сміття у ліс, на поле, в ярюги, поряд з нами. Як вплинути на них? Думаймо разом.

   Редколегію учнівської газети "Шкільна правда" стурбувало повідомлення про створення Тисменицької ОТГ, яке вони випадково прочитали на сторінці користувача Фейсбуку Андрія Рев'юка. Ніякого офіційного документу вони не знайшли, окрім коротенької інформації на сайті Тисменицької райдержадміністрації. З цим та іншими питаннями, які стурбували старшокласників,  звернулися до сільського голови Богдана Рекетчука.

ОГОЛОШЕННЯ

    Виконавчий комітет Клубовецької сільської ради надає в короткотермінову оренду на шість місяців земельну ділянку в урочищі «Ниви» загальною площею 30 га, в зв’яку із подальшим наданням земельних ділянок в цьому урочищі жителям села та іншим категоріям у вересні 2020 року.

З повагою,

сільський голова Богдан Рекетчук

28 січня 2020 року

Шановні мешканці села Клубівці!

   Виконком Клубовецької сільської ради висловлює щиру вам подяку за допомогу в організації похорону Палагіцької Мирослави Дмитрівни. Повідомляємо, що залишок коштів у сумі 4420 грн. буде використано для облаштування помешкання для сина покійної.

Сільський голова Б. Рекетчук